Hakkımızda

Hikayemiz

HİKAYEMİZ

Four Spike 2019 Aralık ayında kurulmuş, pandemi gibi zor durumları dezavantaja değil de kendini daha da çok geliştirmek için avantaja çevirmiş İzmir içinde 3.nesil kahvecilere dolap ürünü tedarikçiliği ile başlayan 2022’nin başı ile Türkiye’nin tamamına donuk sandviç, cookie, pasta vb. ürünler ayrıca kasa önü sağlıklı atıştırmalıklar, paketli unlu mamül, yüksek proteinli çikolatalar ve daha bir çoğunu iletebilen bir firmayız.

3.nesil kahveciler, kafelerde gittiğimiz bulmak istediğimiz üstün kaliteyi sizler için hazırlıyoruz. İzmir’deki üretimhanemiz de ve iş ortaklarımızla sizlere Four Spike logosunu gördüğünüz her ürünü gönül rahatlığı ile tüketebilme garantisini veriyoruz ve üretim hanemizden çıkan her ürünün ilk lokmasından son lokmasına kadar arkasındayız.

Her sene kendimizi ve müşterimizin dolabını güncel ve taze tutmaya çalışmaktayız. 3 Peynirli Bagel Sandviç gibi klasikleşmiş sandviçlerimiz hiç değişmeden durduğu gibi, Yer fıstıklı Cheesecake gibi yeni ve tadı ile uzunca süre aklınızda kalacak yeni ürünlerimizde mevcuttur. Menümüzü her sene koşan ürünler haricinde güncellemekteyiz ki son tüketici dolabınızı her zaman renkli ve canlı görüp yeni lezzetleri tatma heyecanını hiç kaybetmesin.

İzmir’ den Trabzon’ a Van’ a ve Türkiye’nin her yerine iş ortaklarımız ile birlikte -18 derece de donuk ve +4 derece de soğuk olarak gönderimimiz mevcuttur.

Four Spike olarak ürün gamımızda kafeniz için gerekli olan gıda ve kahve ürünlerinin tamamı mevcuttur.Lezzet eşittir kalite sloganımız ile kafeleriniz kaliteyi kusursuzca sunmak için kurduğumuz bu firma her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir.

Çünkü unutmayın ki her şey Başak(Spike) ile başladı. Bizlerde bu hikayenin lezzet ile devamını getiriyoruz.

fourspike
fourspike

bİZE ULAŞIN!

ADRES

7312 sokak no:9/A
Bayraklı/İzmir

telefon

0 (544) 677 93 88

mail

fourspike@hotmail.com